Skip Pay láká motoristy na dálniční známku

Tomáš Krásný

Fintech ČSOB Skip Pay přichází s další atraktivní akcí pro nové klienty – motoristy. Do konce února si mohou pomocí Skip karty online objednat roční dálniční známku v hodnotě 1500 Kč zcela zdarma a získat dalších 1000 korun na útratu v případě aktivního používání karty. Skip Pay tak v době rekordní inflace navazuje na svou sérii úsporných benefitů pro všechny.

Existuje asi málo motoristů, které by nepotěšila možnost snížit náklady na provoz svých vozidel. Ať už jezdí po dálnici pravidelně, nebo jen párkrát za rok, nemine je koupě dálniční známky. Fintech Skip Pay, jeden z největších poskytovatelů odložených plateb v ČR, nyní nabízí svým novým klientům uvítací bonus nejen v podobě proplacené roční dálniční známky, ale i v podobě dalších 1000 korun na útratu.

“Loni v létě jsme motoristům snížili náklady na pohonné hmoty. Letos našim klientům nabízíme benefit, který budou moci využívat po celý rok. Stejně jako Skip Pay kartu, která jim poskytne něco navíc prakticky pokaždé, když ji použijí – ať už jde o odloženou platbu, nebo například prodlouženou záruku. Tu jistě ocení třeba právě při nákupu náhradních dílů nebo technických vychytávek pro svá auta,” komentuje Tomáš Krásný, šéf marketingu Skip Pay. 

Zařídit si Skip kartu, aby mohl nový klient čerpat slevu, není složité – celý proces je kompletně online a trvá jen pár minut. A díky virtuální podobě karty, kterou je možné ihned aktivovat v aplikaci, je možné platit okamžitě a nečekat, až na zvolenou adresu dorazí její plastová varianta.

Není to navíc poprvé, kdy Skip Pay přináší benefity pro motoristy. Loni v květnu například umožnil na tři měsíce umožnil tankovat benzín či naftu, doplnit LPG, CNG nebo vodík či nabíjet elektřinou na všech čerpacích stanicích v Česku i okolních státech s 10% slevou.

Jak akce funguje?

  • Klienti si do konce února zdarma zřídí kartu od Skip Pay
  • Virtuální kartou mohou platit ihned, nemusí čekat na doručení fyzické karty
  • Na webu cz si objednají dálniční známku a zaplatí online Skip kartou
  • Skip Pay útratu zaeviduje a zlevní ji o 100 % její hodnoty

Všichni klienti, kteří si zřídí Skip kartu, získají navíc při pravidelném používání karty (alespoň pětkrát každý měsíc) dalších 1000 korun na útratu v průběhu prvních dvou měsíců od jejího zřízení. A to kdekoli – tedy jak na e-shopech, tak při platbě v kamenných obchodech nebo klidně na čerpacích stanicích.

Co karta od Skip Pay nabízí všem klientům?

  • 50 000 korun na nákupy kdekoliv s 0 % RPSN
  • Odložení plateb až o 50 dní za férový a předem známý poplatek
  • Automatické prodloužení záruky u produktů nad 1500 korun na 3 roky zdarma
  • Pojištění většiny produktů nad 1500 korun proti krádeži a rozbití na 1 rok zdarma

Odložené platby jsou nástrojem, který poskytuje domácnostem větší jistotu při plánování malých i velkých výdajů. Skip Pay průběžně aktualizuje systém benefitů, ten hlavní – kontrola nad vlastním cashflow – ovšem zůstává.

Více zde: https://promo.skippay.cz/dalnicni-znamka/

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*